کدخبر: 132

متفاوت ترین تیپ فرزاد حسنی + عکس

استایل متفاوت فرزاد حسنی مجری در مزار شهدای تهران

 

فرزاد حسنی ترانه سرا، بازیگر و مجری صدا و سیما ۲۱ شهریور سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شده است. فرزاد حسنی از سال ۱۳۷۵ فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده و تاکنون به عنوان بازیگر در سریال سال های ابری، مسافری از هند و فیلم سینمایی در امتداد شهر حضور داشته است. فرزاد حسنی با آزاده نامداری ازدواج کرده بود که پس از مدت کوتاهی از هم جدا شدند. 

فرزاد حسنی

تیپ متفاوت فرزاد حسنی

فرزاد حسنی

عکسی که فرزاد حسنی از استایل متفاوت خود در مزار شهدای تهران منتشر کرد.

ازدواج و طلاق فرزاد حسنی

فرزاد حسنی

فرزاد حسنی متولد ۲۱ شهریور ۱۳۵۶ در تهران، بازیگر و مجری است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه خواجه نصرالدین طوسی می باشد، پسر بزرگ خانواده است و دو برادر بنام های فرشاد و فرهاد دارد، بجز اجرا و بازیگری او را باید شاعر نیز خطاب کنیم. از فوتبال متنفر است.. جسارت و حاضر جوابی خاصی دارد .

جزئیات زندگی فرزاد حسنی

فرزاد حسنی

در اردیبهشت ۱۳۹۲ فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه ای و در ۶ تیر ۱۳۹۲ به عاقدی سید حسن خمینی به عقد هم درآمدند، این دو چند برنامه مناسبتی را نیز با یکدیگر اجرا کردند . بعد از یکسال خبر جدایی این دو رسانه ای شد، آنها در خرداد ۹۳ بصورت رسمی از یکدیگر طلاق گرفتند، آزاده نامداری با انتشار عکسی ادعا کرد که ازطرف حسنی مورد خشونت قرار گرفته است، خبری که حسنی آن را رد کرد، نامداری در مهر ماه ۹۴ برای بار دوم با سجاد عبادی ازدواج کرد. فرزاد حسنی بعد از ازدواج و طلاقش مجرد است.

 

ارسال نظر: