کدخبر: 1318

فریبا نادری در پیاده روی اربعین + عکس داغ

بازیگر سریال «ستایش» گفت: دلم برای «حرم امام رضا (ع)» و حرم «سیدالشهدا (ع)» پر می‌کشد، اما چاره‌ای نیست و باید امسال دندان روی جگر بگذاریم. شک نکنید ائمه صدای ما را می‌شنوند و اگر به صلاحمان باشد حاجت روا خواهیم شد.

 

فریبا نادری بازیگر محبوب و جوان ایران است . فریبا نادری در فیلم ستایش ایفای نقش کرده است. فریبا نادری چندی یش از سفرش به کربلا صحبت کرد. فریبا نادری در برنامه بفرمایید شام شرکت کرده است. فریبا نادری در اینستاگرام از کاربران فعال است.

فریبا نادری

گفته های فریبا نادری

 فریبا نادری با اشاره به فرارسیدن اربعین حسینی گفت:

من چهار سال پیش به کربلا مشرف شدم، اما باور کنید که همچنان قلبم آنجاست.

فریبا نادری

این تجربه را تنها کسانی درک می‌کنند که یکبار سعادت حضور در پیاده روی اربعین را داشته اند.

به عنوان شخصی که یکبار به پیاده روی اربعین رفته ام این روزها بسیار دلتنگ آن حال و هوا و آن مسیر پر عشق و عزیز هستم و از هرکسی بیشتر قدر این سفر را می‌دانم.

فریبا نادری

دلم برای «حرم امام رضا (ع)» و حرم «سیدالشهدا (ع)» پر می‌کشد، اما چاره‌ای نیست و باید امسال دندان روی جگر بگذاریم. شک نکنید ائمه صدای ما را می‌شنوند و اگر به صلاحمان باشد حاجت روا خواهیم شد.

عادت های فریبا نادری

همیشه عادت داشتم بعد از برآورده شدن حاجتم نذر کرده و آن را ادا کنم، امسال به دلیل شرایط موجود پیش از زیارت حرم «امام حسین (ع)» و حتی برآورده شدن حاجتم نذرم را ادا کردم تا به امید خدا سال آینده بتوانم پابوس «سیدالشهدا (ع)» شوم.

فریبا نادری

مطمئن باشید که ائمه اطهار از عدم حضور ما در حرم متبرکشان ناراحت نمی‌شوند، زیرا بارها فرموده اند که بنده مومن کسی است که برای جان خود احترام قائل شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها