کدخبر: 1263

زندگی لاکچری سیروان خسروی + عکس های داغ

تصویری از سیروان خسروی خواننده معروف سبک پاپ ایرانی در باشگاه ورزشی

 

سیروان خسروی تنظیم کننده، آهنگساز و خواننده سبک پاپ ایرانی می باشد. وی برادر زانیار خسروی خواننده معروف است. سیروان خسروی از سال ۱۳۷۹ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و مهم ترین عامل ورودش به عرصه موسیقی مراحل ضبط آلبوم کاوه یغمایی بود. در قسمت زیر عکس سلفی جدید سیروان خسروی در باشگاه ورزشی را قرار داده ایم. 

سیروان خسروی

فعالیت های سیروان خسروی

مهمترین عامل در وارد شدن سیروان به عرصه موسیقی حضور و آشنا شدن وی با مراحل ضبط آلبوم (مترسک) کاوه یغمایی بوده‌است. آلبوم مترسک محرک اصلی سیروان برای شروع آهنگسازی و بیان ایده‌ها و افکار موسیقی اش بود. سیروان از سال ۱۳۷۹ در آلبوم‌های بسیاری از خوانندگان به عنوان صدابردار، ناظر ضبط، تنظیم کننده و آهنگساز حضور داشت

سیروان خسروی

سیروان خسروی در شهریورماه ۱۳۹۴ با اجرای کنسرت «آنپلاگد» خود در سالن برج آزادی تهران توانست اولین اجرای کنسرت آنپلاگدِ ایران را در کارنامهٔ خود ثبت کند.

تاکنون دو قطعه از وی با نام‌های «نه نرو» و «ساعت ۹» موفق شده‌اند در جدول موسیقی رادیوی هلندی Funx رتبهٔ ۱ را به دست آورند.

سیروان خسروی

سیروان قطعهٔ «Stay Here Tonight» از آهنگ‌های انریکه ایگلسیاس، خوانندهٔ اسپانیایی را با همکاری وی بازآمیزی کرد. همچنین موسیقی متن، تیتراژ آغازین و تیتراژ پایانی مجموعه تلویزیونی ساختمان پزشکان بر عهدهٔ وی بوده‌است. او در بیست و یکمین دورهٔ جشنوارهٔ موسیقی فجر حضور داشته‌است .

سیروان در تابستان ۱۳۸۹ در فیلم سوت پایان نیکی کریمی در حضوری کوتاه در نقش خود ظاهر شد.

سیروان خسروی

سیروان همچنین در کار تبلیغات هم حضور داشته و با برندهایی همچون اکس(AXE) همکاری داشته و هم‌اکنون با برند سان استار(Sunstar) همکاری دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها