کدخبر: 1236

عاشقانه های شاهرخ استخری و همسرش در لایو + فیلم جنجالی

شاهرخ استخری بازیگر خوش چهره سینما و تلویزیون ایران است.

شاهرخ استخری   از بازیگران خوب سینما و تلویزیون است.شاهرخ استخری با بازی در تله فیلم تلخون به طور حرفه ای وارد بازیگری شد.شاهرخ استخری با سپیده بزمی پور ازدواج کرده است. شاهرخ استخری و همسرش دو دختر دارند. شاهرخ استخری در اینستاگرام فعال است.

زندگی نامه شاهرخ استخری

شاهرخ استخری هنرپیشه معروف و محبوب سینما و تلویزیون ایرانی می باشد. وی با سپیده بزمی پور ازدواج کرده و متاهل است، حاصل این ازدواج دو فرزند دختر به نام پناه و نبات است. آقای بازیگر فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز کرده و بازی در سریال فاصله ها، دلنوازان و ماه و پلنگ را در کارنامه هنری خود دارد. در قسمت زیر تصویری از گوشی شاهرخ استخری را قرار داده ایم.

ازدواج و همسر شاهرخ استخری

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری متاهل است و سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری است. این دو در سال ۱۳۹۰ با یکدیگر ازدواج کردند .مراسم ازدواج شاهرخ استخری با سپیده بزمی پور در تهران برگزار شد و برای اینکه بسیاری از اقوام همسرش در بلژیک زندگی می کردند این زوج جوان تصمیم گرفتند جشن عروسی شان را در شهر بروکسل نیز برگزار کنند و حاصل ازدواج آنها دو دختر به نام های پناه و نبات است.

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری به ۳ زبان زنده دنیا مسلط است و یکی از بهترین مترجمان زبان فرانسوی و انگلیسی است او این روزها در حال ترجمه کتب فرانسوی است و همچنین مدرس زبان انگلیسی و فرانسه در یکی از بهترین آموزشگاه های زبان خارجه تهران است. امیر بزمی پور پدر سپیده بزمی پور است که وی یکی از بهترین نقاشان رنگ روغن می باشد و مستند ساز معروف ایرانی است که اکنون با مادر سپیده در بلژیک زندگی می کند.

شاهرخ استخری

 

همچنین سپیده یک برادر بزرگتر از خودش به اسم سعید دارد .سعید بزمی پور برادر سپیده اکنون ۳۳ ساله شده است و صاحب یکی از بهترین برندهای لوازم آرایشی در تهران است در سال ۱۳۸۰ خانم بزمی پور همراه با پدر و مادر و برادرش تصمیم به مهاجرت به کشور بلژیک را گرفتند و در سال ۲۰۰۲ میلادی در شهر بروکسل ساکن شدند و برای تحصیل در دبیرستان و دانشگاه ثبت نام کرد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها