کدخبر: 1193

گلاره عباسی بازیگر معروف زن با رنگ موی جنجالی + عکس داغ

تصویری از تیپ جدید و پاییزی گلاره عباسی و جزئیات ازدواج خانم بازیگر

 

گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی ۲۹ تیر ماه سال ۱۳۶۲ در تهران متولد شده است. وی از سال ۱۳۸۰ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و بازی در سریال تکیه بر باد، کتاب فروشی هد هد و فیلم سینمایی شهر بانو را در کارنامه هنری خود دارد. خانم بازیگر فارغ التحصیل رشته تئاتر می باشد. به تازگی تصویری از تیپ جدید گلاره عباسی در فصل پاییز را قرار داده ایم. 

گلاره عباسی

گلاره عباسی با انتشار این عکس نوشت: پاییز

دوستتون دارم . مواظب خودتون باشین ❤️ (لحظه ای نفس بدون ماسک کسی هم نزدیک من نبود )

جزئیات ازدواج گلاره عباسی

گلاره عباسی

گلاره عباسی یکی از بازیگران به نام سینما و تلویزیون است که در بیست و نهمین روز از سال ۱۳۶۲ در تهران متولد شد. او فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه هنر و معماری تهران و از شاگردان استاد امین تارخ میباشد.

گلاره عباسی در ۲۵ تیر ماه ۹۴ خبر ازدواج خود را با متن زیر رسانه ای کرد. عباسی با جوانی ازدواج کرده که هرچند شغلش مرتبط با هنر نیست اما از جمله علاقمندان فعالیت های هنری است.

شروع بازیگری و شهرت گلاره عباسی

گلاره عباسی

کارم را از کلاسهای بازیگری آقای امین تارخ شروع کردم. در سال ۸۲ دانشگاه هنر تئاتر خوندم و بیشتر از کلاسهای آقای تارخ به کارها معرفی شدم، اولین حضور او در تلویزیون با سریال در چشم باد که شروع فیلم برداری آن در سال ۸۲ بود که در نهایت سال ۸۷ از شبکه یک پخش شد

سریال شیدایی در سال ۹۰ جزو آن اتفاق های خوبیست که برای هر بازیگر رخ میدهد. وقتی به کار دعوت شدم به قدری فیلمنامه و متن زیبا و گیرا بود که برای من واضح بود که میپذیرم و خدارو شکر با بازیگرانی بزرگی هم کار کردم و مردم هم دوست داشتند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها