کدخبر: 1160

یکتا ناصر و عاشقانه هایش + عکس

عکس جدید و پدر و دختری منوچهر هادی و سوفیا و جزئیات ازدواج کارگردان معروف

 

منوچهر هادی کارگردان معروف ایرانی و فیلمنامه نویس سینما و تلویزیون می باشد. او از سال ۱۳۷۱ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و تاکنون در سریال دلدادگان، خداحافظ بچه و فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰ نقش آفرینی کرده است. منوچهر هادی با یکتا ناصر ازدواج کرده و یک فرزند دختر به نام سوفیا دارد. در قسمت زیر عکس جدید منوچهر هادی و سوفیا را قرار داده ایم.

یکتا ناصر

عکس جدیدی که منوچهر هادی از خود درکنار دخترش در اینستاگرام منتشر کرد.

ازدواج و همسر منوچهر هادی

یکتا ناصر

منوچهر هادی و یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون، طی مراسمی به عقد یکدیگر درآمدند و یکی دیگر از زوج های سینمایی ایران را تشکیل دادند.

منوچهر هادی در رابطه با ازدواجش با یکتا ناصر در یک گفتگو بیان کرد: مهمترین اتفاق زندگی من در سال ۱۳۹۴، آغاز زندگی با یکتا ناصر بود که در روز پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ این عمل انجام شد. از این بابت خوشحالم چرا که امید من در زندگی با این کار بیشتر شد.

یکتا ناصر

یکتا ناصر نیز در مورد ازدواجش با منوچهر هادی گفت:‌ روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارم و حسم نسبت به این ازدواج، مثبت است. پایان سال ۱۳۹۴ و شروع سال ۹۵ با این اتفاق مهم در زندگی من و منوچهر هادی رقم خورد و امید دارم همه چیز خوب پیش برود.

یکتا ناصر

یکتا ناصر متولد آبان ۱۳۵۷ در تهران است. او در دبیرستان رشته ی تجربی را گذرانده و در دانشگاه رشته ی تحصیلی اش مهندسی محیط زیست بوده، به گفته ی خودش آدم تنبلیه و برای بدست آوردن هر آنچه که دوست می داشت به کمک شانس بدست اورده و به همین خاطر خیلی تلاش برای بازیگری نکرد است.

یکتا ناصر

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها