کدخبر: 1153

ست جنجالی بازیگر زن معروف و همسرش + عکس داغ

ست جالب لباس فریبا طالبی و همسرش امیر صد هزاری و بیوگرافی خانم بازیگر

 

فریبا طالبی مجری و بازیگر معروف زن ایرانی اردیبهشت سال ۱۳۶۴ در مشهد متولد شده است. وی فارغ التحصیل لیسانس سینما گرایش بازیگری از دانشگاه هنر می باشد. خانم بازیگر سال ۱۳۹۶ وقتی که ۳۲ سال داشت با امیر صد هزاری ازدواج کرده و متاهل است. به تازگی تصاویر جالبی از ست های فریبا طالبی و همسرش امیر صد هزاری در اینستاگرام منتشر شده است. برای مشاهده این عکس در نیک صالحی همراه ما باشید.

فریبا طالبی

بیوگرافی فریبا طالبی

فریبا طالبی در یک خانواده پنج نفره به دنیا آمده و یک برادر و یک خواهر بزرگتر از خودش دارد. پدر خانم طالبی مشوق اش در عرصه بازیگری بوده است. او قبل از بازیگر شدن لهجه مشهدی داشت که به درخواست عوامل برخی از آثارش تصمیم گرفت لهجه تهرانی را جایگزین لهجه مشهدی کند.

وی معتقد است بسیاری از افراد که عاشق بازیگری هستند نمی دانند که لهجه و گویش یک بازیگر چقدر پراهمیت است و به همین دلیل نمی توانند در این رشته موفق شوند.

فریبا طالبی

در سال ۱۳۷۹ وقتی پانزده ساله بود از طریق یک فراخوان برای کار اجرا تست داد که در نهایت بخاطر فن بیان شیوایی که داشت قبول شد به این ترتیب مدتی بعد به عنوان یک مجری کودک وارد قاب تلویزیون شد.

فریبا طالبی

زمانی که برای کنکور درس می خواند ۲۵ کیلوگرم وزن اضافه کرده بودند چرا که به گفته خودشان فقط درس میخواندند و غذا میخوردند و هیچ فعالیت دیگری نداشتند. در نهایت سال ۱۳۸۲ دانشگاه هنر تهران قبول شدند و به همراه خانواده از مشهد به تهران نقل مکان کردند.

فریبا طالبی

فیلم سینمایی “رفت” اولین فیلم بلند مهدی اسماعیلی است که در نخستین حضور بین المللی خود در بخش اصلی مسابقه شانزدهمین دوره جشنواره سالنتو در ایتالیا به نمایش در آمد و فریبا طالبی که در این فیلم نقش یک دختر ناشنوا را بازی می کند توانست جایزه بهترین بازیگر زن این جشنواره را از آن خود کند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها