کدخبر: 1128

آشنایی جالب بازیگر معروف خانم با همسرش + فیلم داغ

ویدیویی از ماجرای جالب ازدواج زهرا سعیدی بازیگر زن ایرانی با همسرش

 

زهرا سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی سال ۱۳۳۲ در آبادان متولد شده است. وی تاکنون در سریال ستایش، خط تماس و فیلم سینمایی تگرگ و آفتاب نقش آفرینی کرده است. خانم بازیگر سال ها پیش با مجید افشاریان ازدواج کرده و متاهل است، حاصل این ازدواج دو فرزند پسر و دو دختر به نام ایمان، احسان، الهام و الناز است. به تازگی ویدیویی از ماجرای جالب آشنایی و ازدواج زهرا سعیدی و همسرش از زبان خود خانم بازیگر منتشر شده است. 

زهرا سعیدی

زهرا سعیدی و همسرش

ماجرای آشنایی زهرا سعیدی با همسرش در برنامه چهل تیکه.

ویدیویی از ماجرای جالب آشنایی و ازدواج زهرا سعیدی با همسرش را ببینید:

بیوگرافی زهرا سعیدی

زهرا سعیدی (زاده ۵ اسفند ۱۳۳۲ در آبادان) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی بیشتر با بازی در سریال مریم مقدس شناخته شده‌ است. او علاوه بر بازیگری، دستی هم در نوشتن دارد و رمانی با نام «بی ‌دل هوا» را چاپ کرده ‌است که درباره ی تاثیر جنگ هشت ساله ایران و عراق بر روی خانواده‌ ها و زنان است.

زهرا سعیدی

زهرا سعیدی بازیگری را با تئاتر مدرسه آغاز کرد. فعالیت حرفه‌ ای را در سال ۱۳۴۹ با گروه تئاتر شیراز آغاز کرد و پس از آن در سال ۱۳۶۹ به ایفای نقش در سریال های تلویزیونی پرداخت. او علاوه بر حضور در تئاتر و تلویزیون، فعالیت خود را در سینما نیز ادامه داد و در سال ۱۳۷۵ اولین فیلم سینمایی خود را تجربه کرد.

زهرا سعیدی

در سال ۱۳۵۲ با زنده یاد مجید افشاریان که از بنیانگذاران و هنرمندان تئاتر شیراز بود ، ازدواج کردم اما قبل از آن در سال های آخر دبیرستان تئاتر کار می کردم.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها