کدخبر: 1106

تفریحات لاکچری بازیگر مرد معروف در کانادا + عکس جنجالی

تصویری از گردش شبانه شهروز ابراهیمی در خارج از کشور و جزئیات ازدواج ایشان

شهروز ابراهیمی هنرپیشه سینما و تلویزیون اردیبهشت سال ۱۳۶۵ در تهران متولد شده است. آقای بازیگر دانشجوی انصرافی لیسانس رشته تئاتر است. او تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. از آثار هنری ایشان می توان به بازی در فیلم سینمایی آخرین بازی و سریال دولت مخفی اشاره کرد. در قسمت زیر تصویری از تفریحات شبانه شهروز ابراهیمی بازیگر در کانادا را قرار داده ایم. برای مشاهده این عکس در نیک صالحی همراه ما باشید.

شهروز ابراهیمی

جزئیات ازدواج شهروز ابراهیمی

شهروز ابراهیمی متولد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۶۵ در تهران، بازیگر است. دانشجوی انصرافی لیسانس رشته تئاتر است، دوبرادر دوقلو دارد می گوید به شدت وابسته به مادرش است

شهروز ابراهیمی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است. وابستگی های شدید او به مادرش بارها سوژه ی داغ رسانه ها شده است تا علتی برای عدم ازدواج او بیاورند.

شهروز ابراهیمی

مادر شهروز ابراهیمی درباره ازدواج پسرش می گوید:

این درحالیست که مادر شهروز ابراهیمی در مصاحبه های خود گفته است؛ علاقمند است پسرش تشکیل خوانده بدهد، درست است که وابستگی بین آنها زیاد است اما احترامی میانشان وجود دارد که این علاقه و وابستگی را منطقی می کند. از طرفی مادر شهروز ابراهیمی اشاره به این نکته کرده است که اگر روزی پسرم ازدواج کند من به اندازه ی نگرانی های مادرانه جویای احوال آنها خواهم شد و به هیچ عنوان دخالتی در زندگی شان نخواهم کرد.

شهروز ابراهیمی

هرچند وابستگی ما بسیار زیاد است اما من چندان موافق دخالت در زندگی فرزندانم نیستم. بسیار دوست دارم شهروز تشکیل خانواده بدهد اما از آن مادرهایی نیستم که اگر پسرم ازدواج کند مرتب به خانه شان بروم یا زنگ بزنم؛ البته قطعا نگرانی های مادرانه خواهم داشت اما این مورد را با دخالت مرتبط نمی دانم.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها