کدخبر: 1063

صبا راد در زلزله ترکیه! + فیلم جنجالی

ویدیویی از لحظه زلزله در ترکیه که صبا راد مجری سابق تلویزیون در اینستاگرام منتشر کرد

صبا راد مجری سابق تلویزیون سال ۱۳۵۹ متولد شده است. وی سابقه اجرا در برنامه به خانه بر می گردیم را در کارنامه خود دارد. صبا راد تاکنون دو بار ازدواج کرده که ازدواج اولش با مرتضی علی آبادی پس از مدتی به طلاق ختم شد، خانم بازیگر مجدد با مانی رهنما ازدواج کرد و مدتی است که به ترکیه مهاجرت کرده اند. در قسمت زیر ویدیویی که صبا راد از لحظه زلزله در ترکیه منتشر کرد را قرار داده ایم.وحشت صبا راد از زمین لرزه در ترکیه.

صبا راد

ویدیویی از لحظه زمین لرزه در ترکیه که صبا راد منتشر کرد , ببینید:

جزئیات ازدواج صبا راد و مانی رهنما

«صبا راد» مجری تلویزیون در کنسرت مانی رهنما دکلمه ای خواند و پس از پایان کنسرت با انتشار متنی در اینستاگرامش کلی از کنسرت تعریف کرد و مانی رهنما در پاسخ به او از عشق و دلبستگی گفت . همین مطالب باعث کنجکاوی مردم برای دانستن ارتباط اصلی بین این دو شد که در نهایت مانی رهنما با انتشار عکس این خبر را تائید کرد

صبا راد

وحشت صبا راد و همسرش از زلزله در ترکیه

.خواننده موسیقی پاپ درباره آشنایی با صبا راد گفت:آشنایی ما یک دفعه نبود و در یک سلسله مراتب رخ داد ، من و صبا در کارهای زیادی با هم همکاری داشتیم و من همیشه با صدای همسرم در برنامه صبحگاهی رادیو بیدار میشدم و به شوخی گفت گمان میکردم مخاطب همه حرفهای او من هستم.

صبا راد

زمین لرزه در ترکیه

زلزله‌ای نسبتاً شدید بخش‌هایی از استانبول را لرزاند. سازمان آفاد ترکیه با صدور بیانیه‌ای در این خصوص اعلام کرد: زمین لرزه‌ای به بزرگی ۴.۲ ریشتر ساعت ۱۶.۳۸ در ۱۸ کیلومتری « مرمره ارغلیسی» در دریای مرمره به وقوع پیوست.

صبا راد

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها