کدخبر: 1059

مهرانه مهین بازیگر معروف در آغوش عاشقانه + عکس داغ

تصویری از مهرانه مهین ترابی در کنار خواهر و خواهرزاده اش و شروع فعالیت هنری خانم بازیگر

 

زندگی نامه مهرانه مهین

مهرانه مهین

مهرانه مهین ترابی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. او از سال ۱۳۶۵ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و بازی در شمس العماره، صاحبدلان و فیلم سینمایی برگ برنده را در کارنامه هنری خود دارد. خانم بازیگر فارغ التحصیل رشته بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. در قسمت زیر تصویری از مهرانه مهین ترابی و خواهرش درکنار خواهر زاده اش را قرار داده ایم. برای مشاهده این عکس در نیک صالحی همراه ما باشید.

شروع فعالیت بازیگری مهرانه مهین ترابی

مهرانه مهین

مهرانه مهین‌ ترابی متولد ۲۰ مرداد ۱۳۳۶ در کرج، بازیگر اسـت. فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران اسـت.

مهین ترابی اولین فیلم سینمایی اش را وقتی بازی کرد کـه ۲۸ سالش بود بـه اسم گلبهار سال ۶۴ بـه کارگردانی زنده یاد تهمینه اردکانی در آن بازی کرد کـه فیلم با کیفیتی هم نبود و همه ی بدون استثنا کار اولشان بود.

از فیلمبردار گرفته تا خود خانم اردکانی و دستیارش همگی کار اولشان بود. بـه هرحال موقعیت آن زمان آنطوری بود. جالب اینجاست کـه چند بار از تلویزیون پخش شد و خیلی ها کار را دیدند.

مهرانه مهین

سه سال بعد از فیلم گلبهار درسال ۶۴ چند فیلم و تئاتر دیگر کار کردم.

اولین کاری کـه در تلویزون انجام دادم، مش خیرالله و صندوقچه اسرار درسال ۶۹ بود آنجا برای اولین بار با فردوس کاویانی همبازی شدم سریالی اپیزودیک بود کـه یک اپیزود سه – چهار قسمتی اش را مـا بازی کردیم.

مهرانه مهین‌ ترابی با نقش آفرینی در مجموعه همسران درسال ۱۳۷۳ و خانه سبز درسال ۷۵ بـه کارگردانی بیژن بیرنگ و مسعود رسام بـه اوج محبوبیت و شهرت رسید.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها