کدخبر: 1017

قایق سواری لاکچری بهاره رهنما + عکس جدید

تصویری جالب از قایق سواری بهاره رهنما و ماجرای طلاق خانم بازیگر از پیمان قاسم خانی

 

زندگی نامه بهاره رهنما

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی سال ۱۳۵۲ در اراک متولد شده است. وی از سال ۱۳۷۱ فعالیت بازیگری خود را آغاز کرده و تاکنون در مجموعه شش قهرمان و نصفی، فیلم سینمایی ایکس لارج و آینه بغل نقش آفرینی کرده است. خانم بازیگر تاکنون دو بار ازدواج کرده و یک فرزند دختر از همسر اولش دارد. در قسمت زیر تصویری جالب از بهاره رهنما در قایق را قرار داده ایم. برای مشاهده این عکس در نیک صالحی همراه ما باشید.

ماجرای طلاق و ازدواج دوم بهاره رهنما

بهاره رهنما

در سال ۱۳۹۵ شایعاتی در مورد پایان زندگی مشترک بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی شنیده می شد تا اینکه بهاره رهنما در مصاحبه اش اعلام کرد که پیمان قاسم خانی قدیمی ترین دوست زندگی من است و ما ۲۵ سال است که باهم دوست هستم و ادامه پیدا نکردن زندگی مشترک مان دلیل بر این نمی شود که دوستی چندین ساله مون لطمه بخورد. بهاره رهنما هیچ وقت در مورد اینکه چرا او و پیمان قاسم خانی از هم جدا شدند؟ و علت این کار چی بود؟ نگفته است.

بهاره رهنما

همچنین او بر خلاف خیلی از خانم ها ، بعد از جدایی از پیمان قاسم خانی هیچ وقت در مورد او بد نگفته و همیشه به خوبی از او یاد کرده است. او در مصاحبه ای دیگر گفت از خانم های جوان و زیبا خواهش می کنم که وارد زندگی مردی که همسر و فرزند دارد نشوند و این موضوع باعث شد تا برخی گمانه زنی کنند و این حرف را به دلیل جدایی بهاره رهنما ربط بدهند.

در ۴ شهریور ۱۳۹۶ خبر ازدواج دوم بهاره رهنما رسانه ای شد و این خبر خیلی زود تایید شد. در آن زمان انتشار عکس های عروسی دوم بهاره رهنما با شخصی بنام امیر خسرو عباسی موجب شوک هواداران این بازیگر شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها