کدخبر: 352

فوری : حمله بی رحمانه تانک های اسرائیلی به فلسطین

اسرائیل می گوید به دلیل حملات بالنی حماس به مرزهای رژیم اشغالگر قدس، با تانک به غزه حمله ور شده است. تحرکات اخیر امارات در عادی سازی روابط اش با اسرائیل باعث شده است تا حماس با جدیت بیشتری برای پایان دادن به بحران غزه فعالیت کند.

حماس خبر از حملات تانک های اسرائیلی به باریکه غزه داده است. الجزیره طی گزارشی اعلام کرده است که حماس خواهان پایان دادن به محاصره غزه است. حماس می گوید که لحظه ای از تلاش برای پایان دادن به محاصره غزه و تشکیل حکومت مستقل فلسطینی و آزادسازی سرزمین های اشغالی بازنخواهد نشست. وزیر جنگ اسرائیل گفته است که حملات صورت گرفته به غزه به دلیل بمبی بود که توسط بالن در جنوب سرزمین های اشغالی منفجر شده است. این بمب های سبک و مبتنی بر هلیوم بیشتر در اسرائیل آتش سوزی به راه می اندازند و اسرائیل به شکل شدیدی به آنها پاسخ داده است. بسیاری از کشورهای حوزه مقاومت بر این باور هستند که حرکت اخیر امارات باعث گستاخ تر شدن رژیم اشغالگر قدس شده است.

ac-image-nk1598802275iK

ترامپ تلاش های زیادی برای به بار نشستن صلح اعراب با اسرائیل صورت داده است و اولین میوه این تلاش ها، صلح امارات و اسرائیل بوده است. این میوه تلخ برای منطقه مصائب فرآوانی در پی داشته است و مسلمانان مظلوم غزه دیگر به برق دسترسی ندارند و در تاریکی مطلق زندگی می کنند و این ثمره بی مسئولیتی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس است.

ارسال نظر: