کدخبر: 2614

رهبر انقلاب درباره فیلم مارمولک نظر داد + جزئیات مهم

در قسمت دوم مستند «غیررسمی» رهبری معظم درباره فیلم سینمایی «مارمولک» اظهار نظر جالبی داشتند که در رسانه‌های مختلف بسیار مورد توجه قرار گرفت.

قسمت دوم مستند «غیررسمی» پنجشنبه شب از شبکه سه سیما پخش شد و در بخشی که به دیدار هنرمندان با رهبری معظم می‌پرداخت، رضا جودی تهیه‌کننده «لیسانسه‌ها» درباره اینکه نمی‌توانند در فیلم و سریال ها با شغلی شوخی کنند با رهبری معظم صحبت کردند.

مقام معظم رهبری در واکنش به این انتقاد فرمودند: من معتقدم باید شوخی کنید. چند سال پیش یک سریالی پخش شد که نیروی انتظامی نسبت به آن اعتراض کرد، به پلیس گفتم بیخود اعتراض می کنید. به علمای معترض به فیلم سینمایی «مارمولک» گفتم که به جای اینکه اعتراض کنید، استقبال کنید و تشکر کنید از اینکه نشان دادید آدم هایی به ناحق لباس ما را (روحانیت) برتن می کنند.

عقیده من این است که تولیدکنندگان فیلم و سریال شوخی کنند ولی شوخی مودبانه! در شوخی، خلاف حق و هتک نباشد اما شوخی باشد عیبی ندارد.

گفتنی است فیلم سینمایی «مارمولک» ساخته کمال تبریزی و تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی با بازی پرویز پرستویی در سال ۱۳۸۲ ساخته شد که در زمان خود با انتقادهای زیادی از سوی برخی افراد روبرو شد.

ارسال نظر: