کدخبر: 86

جدیدترین عکس های خانوادگی سینا مهراد + عکس و بیوگرافی

تصویری از سینا مهراد بازیگر سریال آقازاده و سریال پدر را در کنار مادرش مشاهده می کنید.

سینا مهراد که نام اصلی او سینا سهیلی می باشد سینا مهراد متولد سال ۱۳۷۰ در تهران می باشد .سینا مهراد برادر ساعد سهیلی بازیگر معروف است . پدر این دو بازیگر سعید سهیلی از کارگردانان سرشناس می باشد . سینا مهراد در فیلم هایی هم چون پدر و آقازاده ایفای نقش کرده است . 

سینا مهراد

سینا مهراد و مادرش

سینا مهراداو پسر کارگردان معروف سعید سهیلی است که نام هنری مهراد را برای خود برگزیده است . او در ۱۲ آذر ماه سال ۱۳۷۰ در تهران متولد شد.

بیوگرافی سینا مهراد

سینا مهراداو در یک خانواده پنج نفره و هنرمند متولد شده است ، او فرزند کارگردان مشهور کشورمون سعید سهیلی است و یک برادر به اسم ساعد سهیلی و یک خواهر به اسم صبا سهیلی دارد. جالب است بدانید هر سه فرزند سعید سهیلی به کار بازیگری مشغول هستند . ساعد سهیلی برادر سینا مهراد متاهل است و با گلوریا هاردی بازیگر نقش آزاده در سریال کیمیا ازدواج کرده است .

سینا مهراد مجرد است

سینا مهراد

بازیگر توانای سریال پدر ازدواج نکرده و متاهل نمی باشد. او درباره ازدواجش اینگونه میگوید فعلا تصمیمی برای مزدوج شدن ندارم و میخوام کار فیلمسازی کنم و تمرکزم را بر روی بازیگری بگذارم .

او در خانواده ای هنری متولد شده بنابراین از کودکی با هنرعجین بوده است و از همان دوره با حرفه بازیگری بزرگ شده است و در کنار پدر و برادرش بازیگری را آموخته است .

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها