کدخبر: 733

خاطرات پیکان سواری علی مشهدی + فیلم

ویدیویی از خاطرات جالب علی مشهدی بازیگر و نویسنده معروف ایرانی از رانندگی اش

 

علی مشهدی استندآپ کمدین، نویسنده و بازیگر ایرانی ۱۹ مهر ماه سال ۱۳۵۱ در مشهد متولد شده است. او فعالیت رسمی خود را در عرصه نویسندگی از سال ۱۳۷۴ آغاز کرد. علی مشهدی تاکنون نویسندگی سریال کوچه اقاقیا، قرارگاه مسکونی و سه دونگ سه دونگ را برعهده داشته است. به تازگی ویدیویی از خاطرات رانندگی علی مشهدی در اینستاگرام منتشر شده است. 

14543_566

خاطرات رانندگی علی مشهدی

علی مشهدی مهمون دوربرگردون بود کلی خاطره جالب از رانندگی و اون پیکان معروفشون تعریف کردن.

ویدیویی از خاطرات جالب رانندگی علی مشهدی را ببینید:

بیوگرافی علی مشهدی

علی مشهدی متولد ۱۹ مهر سال ۱۳۵۱ در مشهد است.

علی مشهدی در یک خانواده پر جمعیت ۱۳ نفری به دنیا آمد اما همه بچه ها یکی یکی تلف شدند تا اینکه به ۶ تا رسیدند، البته خواهر بزرگ اش چند سال پیش فوت کردند و الان ۵ تا خواهر دارد. پدرش نظامی سخت گیری بود و دوست داشت علی پزشک شود. اما آنقدر مردود و مردود و مردود شد که آخراش پدرش با پای خودش رفت دفترچه سربازی اش را گرفت تا به سربازی برود، علی می گوید: من کلا از درس بدم می آمد.

در سال ۱۳۷۴ وقتی ۲۳ ساله بود با نوشتن چند آیتم خود را به لوکشین برنامه ساعت خوش مهران مدیری رساند و همانجا قرارداد نویسندگی ۶۰ آیتم به مبلغ ۱۵ هزار تومان را بست.

او طرح اولیه فیلمنامه سریال قرار گاه مسکونی را از خاطرات واقعی خود در دوران سربازی اش الهام گرفته و نوشته است.

علی مشهدی در طول این سال ها، داستان و فیلمنامه سریال هایی چون کوچه اقاقی ها، طنز آشتی کنان، یک و نیم هفته، سریال سه در چهار و بخش هایی از سریال ارث بابام، سریال آقا و خانم سنگی را نوشته است.

علی مسعودی معروف به علی مشهدی در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ ازدواج کرد و متاهل می باشد

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها