کدخبر: 630

عکس داغ از دختر و همسر سابق مهراب قاسم خوانی+ عکس

تصویری از نیروانا قاسم خانی درکنار مادرش مریم گلرو همسر سابق مهراب قاسم خوانی

نیروانا قاسم خانی دختر مهراب قاسم خانی نویسنده معروف ایرانی مرداد سال ۱۳۷۵ متولد شده است. پدر و مادر نیروانا قاسم خانی چند سال پیش از هم جدا شدند. پدر او مهراب قاسم خانی با شقایق دهقان بازیگر معروف ایرانی ازداوج کرده و یک فرزند پسر به نام نویان دارد. به تازگی تصاویری از نیروانا قاسم خانی و مادرش مریم گلرو در اینستاگرام منتشر شده است. برای مشاهده این تصاویر در نیک صالحی همراه ما باشید.

nirvana-ghasemkhani-and-her-mother-3

عکسی که نیروانا قاسم خانی از خود درکنار مادرش در اینستاگرام منتشر کرد.

ازدواج اول و دوم مهراب قاسم خانی

مهراب قاسم‌ خانی متولد ۱۶ آذر ۱۳۵۰ در تهران، نویسنده است.

فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس نقاشی است، یک برادر بنام پیمان دارد که او هم نویسنده است، دوبار ازدواج کرده است.

مهراب قاسم خانی در ۲۳ سالگی با دختری بنام مریم گلرو ازدواج کرد و در ۲۵ سالگی صاحی یک دختر بنام نیروانا شد این زندگی مدتی بعد دچار حاشیه شد و سرانجام به طلاق انجامید.

قاسم خانی برای بار دوم در سال ۱۳۸۳ با شقایق دهقان بازیگر شناخته شده ازدواج کرد که تا به امروز دوام آورده، آنها صاحب یک فرزند پسر بنام نویان هستند.

مهراب و شقایق سر سریال پاروچین با بکدیگر آشنا شدند.

nirvana-ghasemkhani-and-her-mother

شروع فعالیت نویسندگی مهراب قاسم خانی

مهراب قاسم خانی: به خاطر علاقه ای که به سینما داشتم، رفتم و دوره فیلمنامه نویسی را در مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی گذراندم بعد از این دوره بود که نویسندگی برایم شکل جدی پیدا کرد.

فعالیت جدی‌ اش در صدا و سیما را در سال ۱۳۷۸ و با برنامه ببخشید شما ؟ به کارگردانی مهران مدیری بود در نقش نویسنده آغاز کرد.

فرزندان مهراب قاسم خانی

اوج کارهای هنری‌ اش به مجموعه تلویزیونی پاورچین برمی‌ گردد در زمستان ۱۳۸۲ تا بهار ۱۳۸۳ م جموعه طنز نقطه‌ چین را با نوشته‌ های خود یاری رساندند.

nirvana-ghasemkhani-and-her-mother-4

 

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها