کدخبر: 40

3 عکس جذاب از دختر موفرفری یکتا ناصر

یکتا ناصر هنرپیشه معروف زن ایرانی فارغ ‌التحصیل رشته محیط زیست از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی از سال ۱۳۷۶ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و تاکنون در سریال تلویزیونی دختران حوا، فیلم سینمایی فرار و قند ترش نقش آفرینی کرده است. خانم بازیگر با منوچهر هادی ازدواج کرده و یک فرزند دختر به نام سوفیا دارد. به تازگی یکتا ناصر عکس جدیدی از دخترش سوفیا در اینستاگرام منتشر کرده است.

عکسی که یکتا ناصر از دخترش در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.
ازدواج کرده و متاهل است. همسر یکتا ناصر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران است. این زوج صاحب فرزندی به نام سوفیا هادی هستند. آنها در اسفند ۱۳۹۴ با هم پیمان ازدوج بستند. آشنایی این دو از سال ۹۰ در جریان فیلم «یکی می خواد باهات حرف بزنه» صورت گرفت. حاصل این ازدواج یک فرزند دختر به نام سوفیا است.

یکتا ناصر

یکتا ناصر در ۱۹ سالگی به واسطه علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرده و در تست انتخاب بازیگر شرکت نمود بطوریکه در نهایت برای بازی در سریال گلهای کاغذی انتخاب شد.

یکتا ناصر

یکتا ناصر پس از بازی درسریال گلهای کاغذی، کماکان فعالیتهای خویش را ادامه داده و در چند مجموعه تلویزیونی دیگر نیز بازی کرد؛ تا اینکه در سال ۱۳۸۰ با ایفای نقش در فیلم ساقی رسماً فعالیت خود را در سینما آغاز نمود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها