کدخبر: 1995

دنیا جهانبخت خودکشی کرد ! + فیلم خودکشی

دنیا جهانبخت یکی از چهره های پرحاشیه شبکه مجازی اینستاگرام است​

دنیا جهانبخت یکی از چهره های پرحاشیه شبکه مجازی اینستاگرام است که سالها پیش به خاطر شکست عشقی که عشق سابقش ساسی مانکن خواننده لس آنجلسی خورد قصد داشت خودش را با روسری خفه کند... و آن را در فضای مجازی با کاربران به اشتراک گذاشت.

دنیا جهانبخت با نام واقعی زهرا جهانبخت یکی از شاخ های اینستاگرام است که هیچ استعداد خاصی ندارد و تنها با ویدیو نمایشی که به خاطر ساسی مانکن عشق سابقش قصد خودکشی داشت مشهور شد و در حال حاضر دنیا جهانبخت 10 میلیون فالوور در اینستاگرام دارد. و به تازگی با مهراد جم خواننده ایرانی متولد 1376 دوست شده است و هر روز در ترکیه جنجال های تازه به پا می کنند و آن را با مردم در اینستاگرام به اشتراک می گذارند.دنیا جهانبخت

مهراد جم خواننده متولد 1376 ایرانی که به تازگی مجوز دریافت کرده بود و راه برای پیشرفت در ایران زیاد داشت به خاطر دوستی با دنیا جهانبخت مانع پیشرفت خود شد و به ترکیه مهاجرت کرد. مهراد جم و دنیا جهانبخت با انتشار یک پست در صفحه اینستاگرام خود از رابطه ی عاشقانه خود پرده برداشتند.امین فردین خبرنگار پاپاراتزی نیز با انتشار پستی برای مهراد جم برای این خواننده آرزوی خوشبختی کرد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها