کدخبر: 1446

عروس سفیر جنجال ساز از همسرش جدا شد + عکس داغ

طلاق جنجالی «آناشید حسینی» از همسرش امیرحسین مرادیان اخبار ایران و جهان

 

آناشید حسینی عروس سفیر معروف از همسرش امیرحسین مرادیان جدا شد.

آناشید حسینی مدل ایرانی و متولد سال ۱۳۷۰ در اهواز می باشد. او با امیرحسین مرادیان پسر سفیر ایران در دانمارک ازدواج کرده است . او که در عرصه مد و طراحی لباس فعالیت می کند به واسطه عروس سفیر شدنش هم بسیار مورد توجه قرار گرفت و اکنون خبر جدایی او از همسرش به گوش می رسد . با نیک صالحی همراه باشید و شرح ماجرا را بخوانید.

اناشید حسینی

طلاق آناشید حسینی

سیده آناشید حسینی مدل ایرانی ۴ بهمن ۱۳۷۰ در اهواز به دنیا آمده و فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری است. آناشید حسینی در عرصه مدلینگ و طراحی لباس فعالیت می‌کند و به عنوان مدلینگ ایرانی و محجبه در فضای مجازی و صنعت مد شناخته می‌شود. آناشید به دلیل طراحی‌های خاص و منحصر بفرد در این حوزه به عنوان بهترین طراح لباس معرفی شده است.

پسر سفیر و همسرش

اناشید حسینی

وی با توجه به فعالیتی که دارد و در طراحی لباس فعال است، بیشتر لباس‌هایی که خود آن را تهیه می‌کند به عنوان مدل پوشیده و آن را به نوعی معرفی و منتشر می‌کند. با این حال آناشید می‌گوید دوست ندارم مرا مدل خطاب کنند!

عروس سابق سفیر دانمارک

اناشید حسینی

آناشید حسینی در برنامه وقتشه مهمان بود و توضیحاتی درباره شغلش داد و گفت من از بچگی علاقه خاصی به مد و طراحی لباس داشتم. او ادامه داد: من به عنوان مدل محجبه ثابت کردم که زیبایی ظاهری و شیک بودن و با حجاب بودن اصلا تناقضی ندارد.

اخیرا خبر‌هایی درباره‌ی ازدواح این زوج در فضای مجازی و وب‌سایت‌ها منتشر شد که همگی از لوکس بودن و هزینه‌ی بالای این مراسم نوشته و به نوعی معترض بودند و عنوان‌هایی همچون “عروسی لاکچری پسر سفیر ایران” و یا “عروسی میلیاردی پسر سفیر ایران در دانمارک” به کار بردند.

اناشید حسینی

آناشید حسینی درباره‌ی حواشی ازدواجش گفت: پدر من یک فعال اقتصادی هستند و هیچگاه شغل دولتی نداشته اند و من با امیرحسین مرادیان یک سال است که ازدواج کرده ام. شایعاتی که درباره‌ی ازدواج و مراسم عروسی ما نوشته شد و در فضای مجازی پخش شد ما را بسیار آزرده خاطر کرد چراکه همش صحبت از عروسی لاکچری و هزینه‌های میلیاردی شده بود و به همسر من عنوان آقازاده داده بودند و این نهایت بی انصافی است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها