کدخبر: 421

آشتی کنان خونین/ مرد اراکی زنش را سلاخی کرد+ جزئیات

​مرد اراکی پس از مشاجره با زنش او را با چاقو آشپزخانه سلاخی کرد.

 معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان شازند، مردی که در یک مشاجره خانوادگی، همسرش را به قتل رسانیده بود،‌ ساعتی بعد از وقوع قتل دستگیر شد.

محمود خلجی ظهر امروز اظهار کرد: شب گذشته گزارشی از فوت زن جوان ساکن یکی از روستاهای شهرستان شازند در مرکز درمانی یکی شهرستان‌های همجوار به پلیس شهرستان اعلام شد.

وی افزود: با حضور تیمی از ماموران انتظامی در این مرکز درمانی و در تحقیقات انجام شده از بستگان فرد فوت شده مشخص شد که این خانم مدت چند سالی است که با همسرش دارای اختلافات شدیدی است و روز گذشته نیز برای پیگیری قضائی این اختلافات به همراه چند نفر از بستگانش به منزل همسرش رفته بوده است.

این مقام انتظامی اضافه کرد: با حضور این خانم در منزل همسرش، بار دیگر درگیری‌ها و مشاجره‌های لفظی شدت گرفته و در حین درگیری، شوهر این خانم با کارد آشپزخانه به او ضربه‌ای وارد می‌کند که منجر به مصدومیت شدید و در نهایت مرگ این خانم جوان می‌شود.

خلجی ادامه داد: عملیات دستگیری فرد ضارب که از همان دقایق از محل متواری شده بود، آغاز شد و ماموران انتظامی، قاتل را در مرکز درمانی شناسایی و دستگیر کردند.

دستگیری قاتل ساعتی بعد از قتل همسر در شازند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد:‌ در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و در حال سیر مراحل قانونی است.

ارسال نظر: