کدخبر: 314

نطرسنجی جنجالی درباره گشت ارشاد + آری یا خیر ؟

۸۴درصد مردم موافق امر به معروف و نهی از منکرند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس گفت: براساس نظرسنجی ستاد امر به معروف و نهی از منکر ۸۴درصد مردم معتقدند امر به معروف و نهی از منکر باید انجام شود و ۷۳درصد مسوولان را در اولویت امر به معروف و نهی از منکر دانسته‌اند.

معاون فرهنگسازی، رسانه و آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: بیش از ۷۰ درصد مردم معتقدند امر به معروف باید انجام شود اما واژه آن را امر به معروف نمی‌دانند و ذهنیت منفی به امر به معروف باعث این موضع‌گیری شده است.

۸۴درصد مردم موافق امر به‌معروف و نهی از منکرند

محمدصالح مفتاح در نشست هم‌اندیشی نقش رسانه در ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، که چهارشنبه در شیراز برگزار شد، با بیان اینکه رسانه‌ها به دلایل مختلف از جمله موضوعات اقتصادی، محافظه کار بار آمده‌اند، ابراز داشت: رسانه‌ها برای امر به معروف کردن مشکلات بسیاری دارند که عموما به اقتصاد رسانه و موضوعات قضایی مربوط است.

مطالبه گری و امر به معروف

همچنین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس در این نشست عنوان کرد: سیاست‌های جدید امر به معروف و نهی از منکر استفاده از ظرفیت رسانه است و هر خبرنگار یک آمر است.

سلیمان مهدوی با اشاره به نظرسنجی این نهاد بیان داشت: براساس نظرسنجی ستاد امر به معروف و نهی از منکر ۸۴درصد مردم معتقدند امر به معروف و نهی از منکر باید انجام شود و ۷۳درصد مسوولان را در اولویت امر به معروف و نهی از منکر دانسته‌اند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها