کدخبر: 305

آتش امیر کبیر را سوزاند! + آتش سوزی و دود غلیظ تهران را فراگرفت

آتش سوزی در مرکز تجاری در خیابان امیرکبیر رخ داد

 

جلال ملکی (سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران) درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۹:۵۹ صبح امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در یک مرکز تجاری واقع در خیابان امیرکبیر نرسیده به خیابان سعدی بعد از خیابان ملت به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شده اند، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان سه طبقه بزرگ قدیمی که در هر طبقه ده ها مغازه وجود دارد که در زمینه فروش و نگهداری لوازم یدکی فعالیت می کنند.

آتش سوزی در خیابان امیرکبیر تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: در طبقه همفک این پاساژ در یک مغازه بیست متری که مملو از لوازم یدکی بود آتش سوزی رخ داده بود و این مغازه و نیم طبقه آن کاملا شعله ور بود.

ملکی خاطرنشان کرد: دود بسیار غلیظی از این مغازه به بیرون متصاعد می شد. آتش نشانان به سرعت عملیات را آغاز کرده و برای مهار آتش اقدام کردند و خوشبختانه با سرعت عمل آتش نشانان و مدیریت خوبی که در صحنه حادثه اتخاذ شد از گسترش آتش جلوگیری شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه در این حادثه مصدومیتی گزارش نشده است و آتش نشانان در حال حاضر مشغول لکه گیری و تخلیه اجناس از داخل مغازه هستند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها