کدخبر: 1575

تیرباران مرد بیچاره در ورامین ! + جزئیات دلخراش

با تلاش پلیس آگاهی شرق استان تهران و دستگاه قضایی شهرستان ورامین، راز قتل خیابان مهدیه ورامین پس از ماه‌ها فاش شد و متهمان، پرده از راز این قتل گشودند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت: علیرضا شمس صبح پنجشنبه ۲۴ مهرماه پس از بازسازی صحنه قتل رخ داده در خردادماه امسال در جمع خبرنگاران گفت: در خرداد امسال، شخصی بنام" ر.ا "شب هنگام، زمان مراجعه به منزل شخصی خود، با سلاح گرم، هدف گلوله مهاجمینی قرار گرفت و به دلیل شدت جراحات وارده به قتل رسید.

وی اظهار کرد: با وقوع این قتل، در همان ساعات اولیه، دستگاه قضایی شهرستان ورامین با همکاری مستقیم پلیس آگاهی، با سرعت و قاطعیت وارد عمل شده و چندین نفر مظنون این جنایت را بازداشت کردند.

وی تصریح کرد: پس از چندین ماه تحقیقات پلیسی و علمی پلیس آگاهی شرق استان، متهمان پس از مواجهه با دلایل و مستندات متقن قضایی، در مقابل بازپرس پرونده لب به اعتراف گشوده و پرده از راز قتل برداشتند.

به گفته وی، اختلافات قبلی با مقتول و انتقام علت وقوع این جنایت از سوی متهمین اعلام شده است.

شمس بیان کرد: در حال حاضر، رسیدگی به این پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ورامین، مراحل تکمیلی خود را سپری می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین تأکید کرد: حفظ جان، مال و نوامیس شهروندان و نظم و امنیت عمومی، خط قرمز دستگاهای قضایی، امنیتی و انتظامی است و بدون هر گونه مسامحه، قاطعانه با متعرضان به امنیت منطقه برخورد شده و بر اساس مقررات و قوانین با آنان رفتار می‌شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها