کدخبر: 1544

کفتار تهران شکار شد ! + فیلم جنجالی

مرد تهرانی که بهانه های مختلف پای در خانه ها می گذاشت و زنان، دختر و پسربچه ها را مورد آزار و اذیت قرار می داد در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.

اویل دی سال 97 بود که مرد ناشناسی زنگ خانه ای را در تهران به صدا در آورد و وقتی صدای کودکی را پشت آیفون بود را شنید خودش را دوست پدرش معرفی کرد و به بهانه دادن پول از دختربچه خواست تا در خانه را باز کند.

 

دختربچه که به حرفهای این مرد اعتماد کرده بود در خانه را باز کرد و مرد شیطان صفت وقتی وارد خانه شد پس از آزار و اذیت دختر بچه اقدام به سرقت از داخل خانه کرد و پا به فرار گذاشت.

با اعلام این خبر به پلیس خیلی زود تحقیقات در اداره پلیس آگاهی تهران آغاز شد و مشخص شد متهم 32 ساله 20 پسر، دختر و زن را به این بهانه هدف آزار و اذیت قرار داده است که با اقدامات فنی و پلیسی متهم دستگیر شد.

بازپرس دشتبان از شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران پس از بررسی پرونده و به خاطر تعدد جرایم متهم کیفرخواست پرونده متهم را که امیر نام دارد به اتهام مفسد فی الارض صادر کرد و متهم جوان به دادگاه انقلاب تهران منتقل شد و پیش روی قضات پای میز محاکمه قرار گرفت.

حکم اعدام برای کفتار تهران

دادگاه انقلاب برای متهم حکم مفسد فی الارض را تایید کرد و پرونده برای تایید حکم به دیوانعالی کشور ارجاع شد و این حکم در دیوانعالی کشور مورد تایید قرار گرفت و پرونده برای اجرای حکم به دادسرای امور جنایی تهران ارجاع شد.

بنا بر این گزارش، امیر با اتهام مفسد فی الارض در لیست اعدامی ها قرار گرفته و به زودی این حکم به زودی اجرا خواهد شد.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها