کدخبر: 1108

مردی که برادر و مادر خود را سلاخی کرد ! + عکس دلخراش

​ پسر خشمگین درهلیلان ایلام خانواده اش را به گلوله بست او مادر و برادرش را به طرز فجیعی به قتل رساند.

فرمانده انتظامی شهرستان هلیلان گفت: بر اثر اختلافات خانوادگی در روستای چشمه ماهی بخش جزمان از توابع شهرستان هلیلان 2 نفر کشته و 2 نفر زخمی شدند.

سرهنگ "مجتبی مهدیان " با اعلام این خبر اظهار داشت: صبح امروز در پی تماس‌های مردمی با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع قتل با استفاده از سلاح شکاری، بلافاصله ماموران پلیس به این محل اعزام شدند.

قتل

وی افزود : با حضور مأموران در محل مشخص شد در روستای چشمه ماهی بخش جزمان ،برادر یک خانواده به علت مشکلات خانوادگی و اختلاف بر سر زمین، برادر و مادر خود را با اسلحه شکاری کشته و 2 نفر دیگر را زخمی می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان هلیلان با بیان اینکه 2 مصدوم این حادثه به علت شدت جراحات وارده با اورژانس هوایی به مرکز استان انتقال یافت،خاطرنشان کرد:بلافاصله با توجه به حساسیت موضوع، دستگیری قاتل فراری در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ مهدیان با بیان اینکه با حضور عوامل انتظامی آرامش در روستای چشمه ماهی بخش جزمان از توابع شهرستان هلیلان که محل وقوع درگیری بوده است حکمفرماست گفت: مردم به شایعات مطرح شده توجه نکرده و اخبار موثق خود را از کانال پلیس ایلام در فضای مجازی دریافت کنند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها