کدخبر: 1003

سرقت زن از جاری اش در آبادان ! +جزئیات

​زن جوان شیشه ای که نقشه سرقت طلاجات جاری خود را طراحی کرده بود توسط پلیس آگاهی آبادان دستش رو شد.

در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف منزل روز سه شنبه هفته گذشته در شهرستان آبادان بلافاصله مامورین کلانتری ۱۱ولیعصر به محل اعزام شدند.

شاکی که زن 45ساله بود اظهار داشت همسرم درخانه نبود و جاری ام که 27سال دارد و میهمان مان بود در خانه بودیم که یکدفعه 2 نفر ناشناس با صورت پوشیده شده با در دست داستن چاقو وارد خانه مان شدند.

آنها با تهدید و زور  طلاهایم را به سرقت بردند زن میانسال گفت : جاری ام  در زمان سرقت از ترس داخل سرویس بهداشتی مخفی شد .

سرقت

زن معتاد طلاهای جاری خود را به سرقت برد

مأمورین در تحقیقات از جاری زن مالباخته به نام لیلی که میهمان شان بود متوجه شدند که وی معتاد است و پس از سال ها به بهانه سرکشی به خانه جاری اش آمده و باتوجه به اینکه وی در صحنه سرقت بسیار مشکوک عمل کرده بود واظهارات ضد و نقیض داشته توسط مامورین کلانتری ۱۱به اداره پلیس آگاهی آبادان انتقال و در بازجویی های فنی به طراحی سرقت از هم عروسش اعتراف کرد و پس از اینکه جزئیات سرقت را تعریف کرد باحکم مقام قضایی روانه زندان شد.

گفتنی است شاکی جهت حفظ آبرو خویش از ادامه پرونده امتناع ورزید و تلاش برای دستگیری 2 همدست جاری زن مالباخته در دستور کار مأمورین مبارزه با سرقت های خشن پلیس آگاهی آبادان قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها