کدخبر: 720

وام جدید برای دانشجوها + برای دریافت کلیک کنید

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان گفت: وام‌های دانشجویی در کمترین زمان ممکن پرداخت می‌شود و تاخیری در پرداخت وام‌ها نداریم.

وام دانشجویی  در نشست مشترک مجلس و دولت مورد بررسی قرار گرفت.وام دانشجویی  طرح جدیدی برای کمک به مردم است. وام دانشجویی چند ماهی است که در دستورکار دولت قرار گرفته است.وام دانشجویی  شامل همه قشرهای جامعه نمی شود .اخبار وام دانشجویی  را با ما دنبال کنید.

الیاس منیری، معاون امور دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان در خصوص اعتراضات دانشجویان نسبت به تاخیر در پرداخت وام‌های دانشجویی گفت: لیست‌هایی که از سوی دانشگاه‌ها به صندوق رفاه ارسال شده به صورت روزانه، وام‌های درخواستی پرداخت می‌شود.

وی افزود: چون زمان ثبت نام تمدید شده است، دانشگاه‌ها اسامی متقاضیان جدید را به صندوق رفاه ارسال می‌کنند و در صورت تایید وام‌های آنها پرداخت می‌شود.

منیری اضافه کرد: در این شرایط و با وجود بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی سعی ما بر این است که وام‌های درخواستی دانشجویان را در کمترین زمان پرداخت کنیم.

وام دانشجویی

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: سال‌های گذشته ما محدودیت ارسال لیست از سوی دانشگاه‌ها داشتیم، اما امسال این محدودیت را نداریم و اسامی می‌تواند به صورت تدریجی به صندوق رفاه ارسال شود.

وی در خصوص تاخیر در پرداخت وام ویژه دکتری گفت: ما در خصوص وام ویژه دکتری کمبود اعتبار نداشتیم و این وام‌ها به جا و به موقع پرداخت شده است. سه ماهه اول پرداخت شده و سه ماهه دوم بلافاصله در دی ماه پرداخت می‌شود.

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: تقاضا‌های وام دکتری طبق روال است و بیشتر دانشجویان برای دریافت این وام ثبت نام می‌کنند که ماهانه ۷۰۰ هزار تومان پرداخت می‌شود.

منیری خاطرنشان کرد: پیشنهادی در خصوص افزایش این وام داریم که هنوز عملیاتی نشده و در آینده بررسی خواهد شد.

ارسال نظر: