کدخبر: 2556

وام ازدواج جدید تصویب شد + شرایط ثبت نام

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از واریز دومین مرحله وام ازدواج ۲۵ میلیون تومانی فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری تا عصر امروز (چهارشنبه) خبر داد.​

وام ازدواج  جدید برای فرزندان بازنشستگان اعلام شد.وام ازدواج طرحی جدید جهت کمک به زوج های جوان است. وام ازدواج چند ماهی است که در دستورکار دولت قرار گرفته است.وام ازدواج با مراحل مختلف تعریف شده است .اخبار وام ازدواج  را با ما دنبال کنید.

فتح الله شعبانی با اعلام این خبر گفت: با تامین منابع لازم، تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق به مبلغ ۲۵ میلیون تومان برای ۹۵۰ نفر از واجدین شرایط تا عصر امروز (چهارشنبه ۱۰ دی ۹۹) به حساب این افراد واریز خواهد شد.

شعبانی با اشاره به تعیین تکلیف ۵۰ نفر از واجدین شرایط باقیمانده افزود: این تعداد نیز به زودی پس از تعیین تکلیف و تایید مستندات و احراز شرایط لازم، وام خود را دریافت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه مرحله نخست پرداخت تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق در تیرماه ۹۹ اجرایی شده بود، گفت: در مرحله نخست این طرح، مبلغ ۲۰ میلیون تومان برای یک هزار نفر از فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران واجد شرایط پرداخت شد و در مرحله دوم که امروز و تا ساعتی دیگر پرداخت آن عملیاتی خواهد شد، برای ۹۵۰ نفر مبلغ ۲۵ میلیون تومان واریز می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، شعبانی گفت: اقساط این تسهیلات ۶۰ ماهه است

ارسال نظر: