کدخبر: 1428

خبر خوش برای سهامداران + جزئیات

​مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت البرز گفت: با توجه به نوسان در بازار بورس سهام عدالت نیز که تا ۲۰ میلیون تومان ارزش پیدا کرده بود، با کاهش ۵ میلیون تومانی مواجه شد.

اکبر حیدری روز یکشنبه ۲۰ مهرماه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با اشاره به اینکه طرح ثبت نام جاماندگان سهام عدالت جهت بررسی به مجلس ارائه شده، اظهار کرد: طرح جاماندگان در نوبت رسیدگی مجلس است و صد در صد با اکثر آرا مصوب خواهد شد.

 این طرح در کمیسیون اقتصادی بررسی شده و سه ماه پس از تصویب به مرحله اجرا و ثبت نام خواهد رسید.

وی توضیح داد: زنان سرپرست خانوار جامانده از سهام عدالت جز اولویت‌هایی هستند که شرایط ثبت نام برایشان فراهم خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نوسانات بازار بورس سهام عدالت را هم تحت تاثیر قرار داده، افزود: با توجه به نوسان در بازار بورس سهام عدالت نیز که تا ۲۰ میلیون تومان ارزش پیدا کرده بود، با کاهش ۵ میلیون تومانی مواجه شد.

این مسئول اضافه کرد: علی رغم کاهش مبلغ سهام عدالت، توصیه می‌کنیم دارندگان سهم خود را نفروشند چون طبق پیش بینی انجام شده در سال آتی ارزش سهام افزایش چشمگیری خواهد داشت.

حیدری تصریح کرد: اگر فردی در صورت ضرورت و نیاز می‌خواهد بخشی از سهام خود را بفروشد، از مراجعه به بانک‌ها خودداری کرده و از کارگزاری‌ها برای فروش اقدام کند.

وی افزود: فروش سهام در بانک‌ها با مشکل مواجه می‌شود و بسیاری از گزارش‌ها بیانگر عدم پرداخت درست و به موقع پول توسط بانک‌ها است.

ارسال نظر: