کدخبر: 979

نسرین مقانلو بازیگر معروف در آغوش عاشقانه یک پیر مرد + عکس داغ

تصاویر جالب از پدر و مادر نسرین مقانلو و بیوگرافی بازیگر معروف سینما و تلویزیون

 

نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی سال ۱۳۴۷ در تهران متولد شده است. خانم بازیگر چند سالی است که ازدواج کرده و دو فرزند پسر دارد. او از سال ۱۳۷۰ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و تاکنون در سریال مختارنامه، تنهایی لیلا و فیلم سینمایی همه دختران من نقش آفرینی کرده است. در قسمت زیر تصویری از پدر و مادر نسرین مقانلو را قرار داده ایم. برای مشاهده این تصاویر در نیک صالحی همراه ما باشید.

نسرین مقانلو

تصاویری که از نسرین مقانلو درکنار پدر و مادرش در اینستاگرام منتشر شده است.

بیوگرافی نسرین مقانلو

نسرین مقانلو

نسرین مقانلو (زاده ۱ تیر ۱۳۴٧ در تهران) هنرپیشه معروف و اهل ایران است. پدرش تهرانی و فعال در عرصه ی موسیقی و مادرش از بختیاری های هفت لنگ و بازیگر سابق تئاتر است، او یک خواهر ساکن آمریکا دارد .برادر نسرین مقانلو بیژن مقانلو سرمربی سابق تیم ملی تکواندو ایران است. خانواده نسرین مقانلو در آمریکا ساکن هستند. وی از سال ۷۲ ازدواج کرده است. همسر نسرین مقانلو کمال خلیلیان فوتبالیست تیم ملی سال های گذشته است. دو پسر به نام های ارشیا و آرین خلیلیان دارد.

نسرین مقانلو

نسرین مقانلو در برنامه ای گفت: برای همسرم که در آمریکا زندگی می کرد شرط گذاشتم و به او گفتم باید اجازه بدهی هر سال به ایران بیایم و و حرفه ام را ادامه دهم و او نیز پذیرفت. در مصاحبه ای دیگر گفت بعد از ۱۰ سال با کمال صحبت کردم و از دلتنگی های دوری از حرفه ام گفتم و او پذیرفت به همراه بچه ها به ایران بیایم.

نسرین مقانلو علاقه ی زیادی به آشپزی دارد و مدتی مجری برنامه آشپزی بود. او کتابی در زمینه ی آشپزی نگاشته است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها