کدخبر: 967

عکس بدون آرایش آنا نعمتی بازیگر معروف خانم

تصاویر جالب و دیدنی از چهره ساده و بدون آرایش آنا نعمتی بازیگر معروف

آنا نعمتی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی سال ۱۳۵۶ در شاهرود متولد شده است. وی از سال ۱۳۷۷ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و تاکنون در سریال خسته دلان، پول کثیف و فیلم سینمایی شیش و بش نقش آفرینی کرده است. خانم بازیگر یک فرزند دختر از همسر سابقش ابوالفضل پورعرب دارد. به تازگی تصاویری از چهره بدون گریم آنا نعمتی در اینستاگرام منتشر شده است. برای مشاهده این عکس در نیک صالحی همراه ما باشید.

آناهیتا نعمتی

تصاویری که آنا نعمتی از چهره ساده و بدون آرایش خود در اینستاگرام منتشر کرد.

ازدواج اول و فرزند آنا نعمتی

در سال ۱۳۵۶ در شاهرود به دنیا آمد.آناهیتا نعمتی بازی در تئاتر را در سال ۱۳۷۲ و با بازی در تنبورنوازان (هادی مرزبان) آغاز کرد. وی با بازی در مجموعه تلویزیونی دبیرستان خضراء (اکبر خواجویی) در سال ۱۳۷۴ به دنیای بازیگری معرفی شد.

آناهیتا نعمتی

آنا نعمتی همسر سابق ابوالفضل پورعرب می باشد, حاصل این ازدواج دختری به نام رایکا بود. او در مورد فرزندش می گوید: خیلی خوشحالم که رایکا را دارم و خوشحالم که با سن و سال کم او را به دنیا آورده ام، چون الان خیلی با هم دوست هستیم. همیشه به خودم می گویم ای کاش در ۱۷-۱۸ سالگی به دنیا می آوردمش. رایکا انگیزه ی زندگی، کار کردن، موفقیت، پیشرفت و ساختن من است. بسیار دختر باهوشی است و منتقد کارهای من.

خانم بازیگر و دخترش

آناهیتا نعمتی

یکی از دلایلی که بعضی از فیلم ها را بازی نکردم رایکا بود. چند تا از کارهای من را دید و گفت خجالت نمی کشی اینها را بازی کرده ای؟ این چه بازی است کردی؟ ولی خیلی جاها آمده و تئاترهایم را دیده و تشویقم هم کرده. خیلی بیشتر از سن اش می فهمد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها