کدخبر: 882

زن لخت در سطل زباله ! +جزئیات و عکس

ساعت 2 بامداد روز گذشته، زمانی که کارگر شهرداری برای تخلیه زباله کنار گاری چرخ دار قرار گرفت ،ناگهان با جنازه نیمه برهنه زن جوانی روبه رو شد که زیر مقداری نخاله ساختمانی قرار داشت.​

پاکبان مذکور وحشت زده موضوع را به مدیران بالاتر اطلاع داد و بدین ترتیب پلیس عازم خیابان ابرار در بولوار شریعتی منطقه قاسم آباد مشهد شد.

کشف جنازه یک زن در زباله های مشهد

آن ها با مشاهده  جسد غرق  در خون زن 44 ساله، بی درنگ با قاضی ویژه قتل عمد تماس گرفتند و به حفظ صحنه پرداختند.

دقایقی بعد با حضور قاضی علی اکبر احمدی نژاد و گروه تخصصی کارآگاهان اداره جنایی در محل کشف جسد، تحقیقات گسترده ای در این باره آغاز شد.

بررسی ها نشان داد: زن مذکور با وارد آمدن ضربات متعدد چاقو بر پیکرش به طرز فجیعی  سلاخی  شده است به گونه ای که عمق ورود تیغه  چاقو  به بدن زن 44 ساله بیانگر آن بود که قاتل درحالت خشم و عصبانیت وحشتناک، او را در مکان دیگری به قتل رسانده است و سپس  جسد  را شبانه با وسیله نقلیه به خیابان ابرار انتقال داده و درون گاری زباله انداخته است.

 با توجه به این که گردنبند طلای مقتول بر گردن وی خودنمایی می کرد فرضیه زورگیری و سرقت در همان لحظات اولیه کشف  جسد  منتفی شد و احتمال  قتل  وی در منزل مسکونی قوت گرفت.

156651757

زن جوان با چاقو سلاخی شده بود / کشف جنازه در سطل زباله

پس از انجام تحقیقات مقدماتی و اثربرداری از صحنه جرم، جسد این زن برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و کارآگاهان ورزیده دایره قتل عمد اداره جنایی پلیس آگاهی با صدور دستورات محرمانه ای از سوی قاضی احمدی نژاد، دامنه تحقیقات را به سوی فرضیه های دیگر جنایی کشاندند.

 چند ساعت بعد از آغاز عملیات پلیسی و رصدهای اطلاعاتی، هویت این  زن  شناسایی شد و بررسی‌های تخصصی برای دستگیری عامل یا عاملان این جنایت هولناک ادامه یافت.

ارسال نظر: