کدخبر: 1829

مرد جوان را چه کسی سلاخی کرد ؟

فرمانده انتظامی شهرستان "جاجرم" از دستگیری عامل نزاع و درگیری خونین که منجر به قتل شد در کمتر از 12 ساعت، خبر داد

​ سرهنگ "رضا قندی " با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 در ساعت 1830 تاریخ 30مهرماه 99 مبنی بر وقوع نزاع و درگیری منجر به قتل در یکی از خیابان های شهرستان جاجرم، موضوع به صورت جدی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی و انتظامی شهرستان قرار گرفت .

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، سه نفر شامل دو برادر و یک نفر دیگر به علت اختلاف بر سر میزان ساعات کاری در شرکت مشخص با یکدیگر درگیر، که در این درگیری یکی از طرفین دعوا به علت ضربات چاقو مجروح و دقایقی پس از فوت و یک نفر مصدوم که توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شده و فرد قاتل قبل از حضور عوامل انتظامی از محل متواری شده است .

فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم، اظهار کرد: با توجه به نزاع و درگیری صورت گرفته تلاش عوامل اورژانس مسمر ثمر نبوده و مصدوم به علت شدت جراحات وارده در محل جان خود را از دست داده است.

سرهنگ قندی، افزود:متهم به قتل نزاع و درگیری در کمتر از چند ساعت با تلاش لحظه به لحظه کاراگاهان پلیس آگاهی و شواهد موجود کمتر از 12 ساعت در شهرستان سبزوار شناسایی و طی هماهنگی قضایی و با همکاری خوب پلیس آگاهی شهرستان سبزوار در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و به شهرستان جاجرم منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم با اشاره اینکه کلیه هموطنان مطالبات خود را از طریق قانونی پیگیری کنند خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد

ارسال نظر: