کدخبر: 1245

مرد آهنربای ایران را ببینید + فیلم جالب

انرژی هایی در وجود افرادی وجود دارد که می تواند آنها را از دیگران متمایز کند. تمایزی که شاید برای برخی جالب باشد. ابوالفضل صابر مختاری از آن دسته افراد است که در وجود خود انرژی دارد که کمتر کسی دارد و حائز اهمیت است .

برخی از انسان ها انرژی هایی در خود دارند که می توانند جامعه را شگفت زده کنند اما این شگفتی وقتی به دست می آید که فرد آن انرژی را تقویت کند. یکی از این افراد ابوالفضل صابر مختاری متولد 1349 تهران است. او به مرد آهنربایی در ایران معروف شد. صابر مختاری کافی است تمرکز کند تا هر شیئی به او بچسبد. او در گفتگو با خبرنگار اجتماعی رکنا در پاسخ به این سوال که چرا به مرد آهنربایی ایران مشهور شدید؟ تاکید کرد: فقط فلز نیست که به من می چسبد. تنها 27نفر در دنیا هستند که آهن به آنها می چسبد اما در دنیا نداریم کسی بتواند تمام اجسام را به خود بچسبانند. حتی اجسام خیس و میوه را به خودم می چسبانم.

جاخالی نام مرد آهنربایی ایران در گینس بخاطر گرانی

صابر مختاری در پاسخ به این سوال که چرا آن را در گینس ثبت نمی کنید؟ گفت: هزینه گینس در ایران بسیار بالاست. اول این که ثبت گینس در ایران نداریم و کشورهای دیگر برای ثبتی که در ایران انجام می شود دوریال ارزش قائل نمی شوند. یکی از دوستانم پول می گیرند که در دوبی ثبت می کند. اما با این دلارها برای ثبت در گینس 200-300میلیون تومان نیاز است. من 5 سال است که می جنگم و زندگی ام را از دست دادم اما یک ریال هم به من کمک نکردند.

بیکار هستم

وی در پاسخ به این سوال که چطور متوجه این انرژی شدید؟ تاکید کرد: یک دختر 17 ساله دارم که مشوق اصلی من بود. در کودکی سکه های زرد به انگشتانم می چسباندم و در خیابان می دویدم. چند صباحی این موضوع را رها کردم اما بعد از ازدواج دخترم یک فیلمی به من داد و گفت فلز به این آقای هندی می چسبد گفتم این که کار شاقی نیست. دخترم خوشحال شد و این شد ادامه کارم بعد از سال ها. البته اشتباه کردم که دوباره این کار را شروع کردم چون زندگی من را مختل کرد. مغازه ام را فروختم. با هزینه شخصی به مسابقات خارج از کشور رفتم و برای ثبت اکانت زدم و... هیچ کسی تا به امروز به من کمک کرده و من هم چنین درخواستی را نکردم. در حال حاضر بیکار هستم. با ماشین کار می کنم و اگر کسی ملکی بخواهد به او معرفی می کنم.

نمی خواهم مهاجرت کنم

صابری مختاری افزود: 15درصد این توانایی موروثی است و دخترم این توانایی را بسیار کم دارد. من اگر دست او را بگیرم این انرژی در بدن او می ماند. تا جایی که بتوانم 10-15 نیورکورد ثبت کنم ادامه می دهم. تا چند روز پیش فکر می کردم که نباید از ایران بروم اما حالا می بینم فایده ای ندارد. دوستانم که به خاطر حمایت نشدن از ایران رفتند. من از کشورهای خارجی مانند انگلستان و دوبی پیشنهاد دارم. اما آنها می گویند پناهندگی بگیر من دوست ندارم. دوست دارم اگر قرار است برای مسابقه به آلمان بروم و دوباره برگردم. می خواهم دو ملیتی باشم. دارم به یک جایی می رسم که مجبورم به مهاجرت ، چون دولت هیچ حمایتی از من نکرده است. در عصر جدید شرکت کردم با وجود این توانایی که داشتم اتفاق خاصی برایم نیفتاد.

پول نداشتم تا برنده 3میلیون یورو باشم

وی در پاسخ به این سوال که انتظار داشتید چه اتفاقی برایتان بیفتد؟ گفت: من فکر می کردم بعد از عصر جدید یک اسپانسر پیدا می کنم. چون در عصر جدید داورها نمی دانستند چه بگویند. علیخانی گفت: "این چسبندگی است!" گفتم: "آیا می شود چسبندگی را انتقال داد؟!" من دست امین حیایی را گرفتم و به او انرژی دادم. این یک نیرو و انرژی است که به هر کسی می توانم آن را انتقال کنم. من از محیط، زمین و آب انرژی می گیرم. من زندگی را صرف کارم کردم و خانواده ام خیلی اذیت می شوند. ماشین، زمین و... فروختم و به ترکیه و آلمان رفتم و در آلمان بین 27هزار نفر اول شدم اما برای بعد آن پول نداشتم. باید 500 تا 600میلیون می گذاشتم ولی 3میلیون یورو جایزه آن مسابقه بود. برای مسابقه واشنگتن هم به من گفتند برای 5نفر اول هستید و برای صدور ویزا به مشکل نمی خورید. اما 200میلیون هزینه داشت و نتوانستم بروم. ترکیه که بودم یکی از مدیران شبکه به هتل ما آمد و گفت: :کجا می خواهی بروی. همین جا بمان!" گفتم: "نه!"

به صورت عادی 60 ولت برق دارم

صابر مختاری تاکید کرد: من برنامه ریزی کردم که پله پله بالا بروم و آپشن های زیادی دارم. انسان خارق العاده است. نمی توانم همه برنامه هایم را بگویم چون قرار است در مسابقات دیگر هم شرکت کنم. من برق تولید می کنم و به صورت عادی 60ولت برق دارم. در عصر جدید که این را اعلام کردم فقط به من نگاه کردند. در ایران پیش هر کسی که می روم می گویند: "چه جالب!" من تکاب رفته بودم توریست آمریکایی به من گفت: "تو می توانی پرواز کنی؟!" گفتم:: "نه!" اما معتقدم که انسان می تواند هر کاری را انجام دهد. انرژی را به صورت فیزیک با حرارت دستم متوجه می شوید. من تمام زلزله ها و مسابقه فوتبال را پیش بینی می کنم.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها