کدخبر: 1209

فریب مردان با آبمیوه ! + جزئیات

دختری جوان بعد از ریختن طرح دوستی با مردان آنها را بیهوش می‌کرد و اموالشان را می‌ربود.

 

ششم مهر مردی به واحد گشت کلانتری ۱۱۱ هفت‌چنار مراجعه و اظهار کرد، دو روز پیش با دختری جوان در سه‌راه آذری آشنا شدم و پس از طرح دوستی و کمی گفت‌وگو، او مدعی شد کمی تشنه است، بنابراین از کیوسک آبمیوه‌فروشی دو آبمیوه تهیه و یکی از آنها را به من تعارف کرد. من هم به همراه او آبمیوه را نوشیدم، ولی پس از آن احساس سردرد و سرگیجه شدیدی کردم و دیگر چیزی نفهمیدم. زمانی‌ که به ‌هوش آمدم متوجه شدم در بیمارستان هستم و دو روز بیهوش بوده‌ام و افراد گذری من را به بیمارستان انتقال داده‌اند. آن دختر جوان هم گوشی‌ام را سرقت کرده است.

شاکی در ادامه گفت: پس از ترخیص از بیمارستان به محل سرقت مراجعه کردم و مجددا همین دختر را در همان منطقه مشاهده کردم و تصمیم گرفتم پلیس را باخبر کنم.

مأموران با دریافت این شکایت، بلافاصله به نشانی اعلامی مراجعه کردند و موفق شدند در گشت‌زنی‌های هدفمند، متهم را که در حال پرسه‌زنی بود، مشاهده و او را در عملیاتی پلیسی دستگیر کنند.

دختر ۱۸‌ساله پس از انتقال به کلانتری به جرم خودش اعتراف کرد. در ادامه با بررسی‌های صورت‌گرفته مشخص شد متهم سابقه‌دار است و قبلا نیز به همین جرم دستگیر و روانه زندان شده است.

متهم در ادامه تحقیقات پلیسی به ۱۰ فقره سرقت به همین شگرد اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

سرهنگ هادی زمانیان، رئیس کلانتری ۱۱۱ هفت‌چنار با اشاره به اینکه متهم با دستور قضایی روانه زندان شده است، به شهروندان توصیه کرد: ادعای دوستی و کمی گفت‌وگو کمکی برای شناخت افراد نیست، بر این اساس به صرف ادعای دوستی به افراد غریبه اعتماد نکنید و از خوردن و نوشیدن مواد غذایی که احتمال مسمومیت آنها قابل پیش‌بینی است، پرهیز کنید.

ارسال نظر: